Velashape nedir ?

Velashape , çevresel selülit azaltıcı vücut şekillendirme tedavisidir.VelaShape, tipik olarak 3 tedavi oturumunda tonlanmış, konturlu ve iyi şekillendirilmiş bir vücuda güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlar (tekli tedavi protokolü de mevcuttur); Daha genç görünmenizi ve kendinizi daha genç hissetmenizi sağlar. VelaShape, kesinti veya önemli rahatsızlık vermeden çarpıcı sonuçlar verir.

VelaShape ile hangi bölgeler tedavi edilebilir?

Selülit tedavisi boyun (çenenin altı), kolları, kalçaları, ve karın bölgesinde uygulanır. Çoğu hasta tedavi rejimi boyunca kademeli ve kümülatif sonuçları görür.
VelaShape tedavisi benim için doğru mu?

VelaShape kilo verme tedavisi değildir. VelaShape, beslenme ve egzersizin ulaşamadığı sorun noktalarını azaltarak vücudunuzu şekillendiren teknolojilerin bir kombinasyonunu kullanır. İdeal VelaShape hastası, Nürnberger-Muller Selülit Sınıflama Aşaması 1 ve 2. Aşama kapsamında 30’dan daha düşük BMI (Vücut Kitle İndeksi) olan birisidir. VelaShape tedavileri için aday olup olmadığınızı görmek için doktorunuza danışın.

xtreatment-areas.jpg.pagespeed.ic.Kc9d4sMvgT

Kendinizi şımartın
VelaShape, çevresel ve selülit azaltılması için invaziv olmayan bir vücut şekillendirme tedavisidir

xvelashape-treatment.jpg.pagespeed.ic.0GXUsfMaCB

VelaShape ne yapar?

Teknoloji
VelaShape teknolojisi, yağ hücrelerinin, çevreleyen bağ dokusunun ve altta yatan dermal kollajen liflerinin derin ısınmasına neden olan kızılötesi ışık, iki kutuplu radyo frekansı enerjisi ve vakumu birleştirir. Bu tür etkili ısıtma ve vakum, cildin gevşeklik, vücut hacminde lokal azalma ve cilt yapısında ve dokuda genel bir iyileşme ile sonuçlanan yeni ve daha iyi kollajen ve elastinin büyümesini uyarır.

VelaShape tedavilerinden ne bekliyoruz?
Selülitte gözle görülür bir azalma ile cildin yüzeyinin kademeli olarak yumuşatılması
Çevresel azalma, tedavi edilen bölgenin gözle görülür şekilde yeniden şekillenmesi
VelaShape prosedürü nasıldı?
Çoğu hasta VelaShape’i rahat buluyor ve tedaviyi sıcak bir derin doku masajı gibi hissettiriyor. Tedavi parametreleri, rahat bir tedavi deneyimi sağlamak için kolayca ayarlanır. Tedavinizden birkaç saat sonra sıcak bir his elde etmek normaldir. Bazı hastalar, tedaviden birkaç saat sonra sürebilen pembe görünüme sahiptirler ve cilt birkaç saat pembe görünebilir.

VelaShape Mekanizması
VelaShape, kızılötesi ışık (IR) ve iki kutuplu radyo frekansı (RF) enerjileri yağ hücrelerini ve çevredeki dokuyu hafifçe ısıtırken cildinizi idare etmek için vakum teknolojisi kullanır. Tedavileriniz boyunca, muamele gören bölgelerde hem çevrenin hem de selülitin görünümünde bir azalma olduğunu göreceksiniz.